16- річний Сергій, ідучи зі школи, побачив, що якийсь чоловік вириває сумку у літньої жінки. Сергій кинувся на допомогу, схопив нападника за руку і при цьому зламав йому руку. А) Чи має місце правопорушення? Яке саме? Б) Які йо...

16- річний Сергій, ідучи зі школи, побачив, що якийсь чоловік вириває сумку у літньої жінки. Сергій кинувся на допомогу, схопив нападника за руку і при цьому зламав йому руку. А) Чи має місце правопорушення? Яке саме? Б) Які його ознаки? В) Чи настане відповідальність? Яка саме?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлопець молодець покарання йому не буде,навіть отримати допомогу за відвагу що спіймав здочинця