18. Позначте речення, що потребує редагування. 1. Побувавши у фольклорній експедиції, нами було записано чимало народних пісень, прислів'їв, приказок. 2. Дитячий щебет, наповнюючи хату, робить її по-справжньому щасливою. 3. Не ...

18. Позначте речення, що потребує редагування. 1. Побувавши у фольклорній експедиції, нами було записано чимало народних пісень, прислів'їв, приказок. 2. Дитячий щебет, наповнюючи хату, робить її по-справжньому щасливою. 3. Не спитавши броду, не лізь у воду. 4. Уночі, йдучи звідкись чи кудись, раптом згадаєш про небо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Дитячий лепет, наповнюючи хату, робить її по-справжньому щасливою.