18.            Позначте рядок, у якому всі слова пишуться з подвоєними літерами: А                 А священ..ий, довгождан..ий, блажен..ий, спросон..я; Б                 Б подорож..ю, Поволж..я, пам'ят..ю, суцвіт..я; В         ...

18.            Позначте рядок, у якому всі слова пишуться з подвоєними літерами: А                  А священ..ий, довгождан..ий, блажен..ий, спросон..я; Б                  Б подорож..ю, Поволж..я, пам'ят..ю, суцвіт..я; В                  В л..яний, зран..я, він..ицький, об..ризкати;     Г                   Г безліч..ю, юн..ат, розкіш..ю, жовч..ю. 19.            Позначте рядок, у якому всі слова пишуться з подвоєними літерами: А                  А зран..я, безсмерт..я, пісен..ий, прочитан..ий; Б                  Б довгождан..ий, блажен..ий, згуртован..ий, височен..ий; В                  В страшен..ий, картин..ий, міськ..ом, від..зеркалити; Г                   Г стат..ей, жит..єдайний, облич.., роздоріж..я. 20.            Позначте рядок, у якому в усіх словах іншомовного походження відбувається подвоєння: А                  А Рус..о, мул..а, пен..і, барок..о; Б                  Б Кас..андра, мадон..а, антен..а, ван..а; В                  В Марок..о, ман..а, Калькут..а, гол..андський; Г                   Г Брюс..ель, Одіс..ей, конр..еволюція, трас..а.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
19.В -страшенний, картинний, міськком, віддзеркалити; 20.Г-Брюссель, Одіссей, конрреволюція, трасса.