183 помідор важить A г, а огірок- B г, поясніть який зміст мають вирази 1)A+B 2)A-B3)6A4)4A+8B

183 помідор важить A г, а огірок- B г, поясніть який зміст мають вирази 1)A+B 2)A-B 3)6A 4)4A+8B
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) скільки разом важать помідори і огірки 2) на скільки помідори важать більше, ніж огірки або на скільки менше важать огірки, ніж помідори 3) огірки важать в 6 разів більше, ніж помідори 4) скільки разом важать 4 ваги помідор і 8 ваг огірків