1.Чому вода у відкритій посудині завжди трохи холодніша, ніж навколишнє повітря? 2.Для чого собака в спеку висовує язика? 3.Залишаючись тривалий час у мокрому одязі можна застудитися. Чому? 4. Чому, щоб волосся швидше висохло, ...

1.Чому вода у відкритій посудині завжди трохи холодніша, ніж навколишнє повітря? 2.Для чого собака в спеку висовує язика? 3.Залишаючись тривалий час у мокрому одязі можна застудитися. Чому? 4. Чому, щоб волосся швидше висохло, його слід розчісувати й струшувати? 5.Коли калюжі після дощу висихають швидше: у теплу чи прохолодну погоду? Чому? 6.Чому після змочування руки спиртом відчуття холоду сильніше, ніж після змочування водою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тому що у відкритій посудині вода випаровується і стає холоднішою! а у закритій ні немогу ещё ответить прости