1)Доберіть до іменників земля,річка,сонце хмаринка,листя,ліс,весна прикметники або дієслова з переносним значенням. 2)Напишіть твір-опис на тему пробудження весни(5-7 речень),використавши деякі з утворених сполучень слів,а тако...

1)Доберіть до іменників земля,річка,сонце хмаринка,листя,ліс,весна прикметники або дієслова з переносним значенням. 2)Напишіть твір-опис на тему пробудження весни(5-7 речень),використавши деякі з утворених сполучень слів,а також епітети і порівняння.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла прекрасна весна.Прокинулась земля,задзвеніла та побігла срібляста річка. Зазеленіло листя,ліс одягнув барвисті шати,крізь які поглядає веселе сонечко.Білі хмаринки мов сніги вкрили все небо.