1.Дощ,м'яч, кущ, спориш. 2.Річка, годівниця, каша, стежка. 3.Гай, дуб, другий, олень. 1.постав подані іменники у формі орудного відмінка однини. 2.з одим іменником кожної групи (на вибір) склади і запиши речення, вживаючи...

1.Дощ,м'яч, кущ, спориш. 2.Річка, годівниця, каша, стежка. 3.Гай, дуб, другий, олень. 1.постав подані іменники у формі орудного відмінка однини. 2.з одим іменником кожної групи (на вибір) склади і запиши речення, вживаючи його в орудному відміну в однини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1дощем,м'ячем, кущем, споришем. річкою, годівницею, кашею, стежкою. гаєм, дубом, другим, оленем 2хлопчик ішов стежкою граючись м'ячем