1.Електронейтральна частинка,яка складається з двох або більшої кількостісполучених атомів називається.. А)Молекула Б)йон В)атом 2.Молекула кисню складається.. А)з двох атомів Оксигену Б)з 3-х атомів Оксигену В)з одного атома О...

1.Електронейтральна частинка,яка складається з двох або більшої кількостісполучених атомів називається.. А)Молекула Б)йон В)атом 2.Молекула кисню складається.. А)з двох атомів Оксигену Б)з 3-х атомів Оксигену В)з одного атома Оксигену 3.Назвіть хімічний елемент атома маса якого 40,08 а.о.м А)Карбон Б)Сіліцій В)Кальцій 5.Із запропонованого переліку виберіть прості речовини,метали,оксиди: Na,H2O,S,K2O,Fe2O3,FeCI3,CI2,Na2O,H2SO4,H2 Прості речовини: Метали: Оксиди:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а 2)а 3)в 5)металлы - Na,оксиды- H2O,K2O,простые вещества- H2,Na,S,Cl2