1.Газет-журнал макалаларынан устеуге 5 мысал жазындар. 2.Мына томендеги тиркестер кандай магынада колданылады? Катыстыра отырып сойлем курандар Мысалдары:Коз байлана,ел орынга отыра,киси аягы басылганда,бие сауым,жаз бойы,коз к...

1.Газет-журнал макалаларынан устеуге 5 мысал жазындар. 2.Мына томендеги тиркестер кандай магынада колданылады? Катыстыра отырып сойлем курандар Мысалдары:Коз байлана,ел орынга отыра,киси аягы басылганда,бие сауым,жаз бойы,коз корим,ет асым,сут писирим,шай кайнаттым. 6-КЛАСС
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Конактар уйге келе салысымен шай кайнаттым