1)кез келген гүл адам...көңіл күйіне қарай өседі 2)гүл.... жақсы көңіл аударсаң,одан сайын жапырағы....жайып,гүлдене түседі 3)кейбір адамдар гүлдер...... ою-өрнек жасап,өсіру өнерін дамытады ВСТАВЬТЕ ОКОНЧАНИЕ МЕСТО ТОЧЕК=)ПОЖА...

1)кез келген гүл адам...көңіл күйіне қарай өседі 2)гүл.... жақсы көңіл аударсаң,одан сайын жапырағы....жайып,гүлдене түседі 3)кейбір адамдар гүлдер...... ою-өрнек жасап,өсіру өнерін дамытады ВСТАВЬТЕ ОКОНЧАНИЕ МЕСТО ТОЧЕК=)ПОЖААЛУЙСТА:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
адамның гүлге жапырағын гүлден