1)Коло радіуса 7 см описаного навколо гострокутного трикутника ABC , у якого довжина сторони ВС дорівнює 7√3 дм. Обчислити кут ВАС. 2) У трикутнику АВС АС =2√3 см, ВС= 2√2 см , кут ВАС =45° . Обчислити кут АСВ .Допоможіть будь ...

1)Коло радіуса 7 см описаного навколо гострокутного трикутника ABC , у якого довжина сторони ВС дорівнює 7√3 дм. Обчислити кут ВАС. 2) У трикутнику АВС АС =2√3 см, ВС= 2√2 см , кут ВАС =45° . Обчислити кут АСВ . Допоможіть будь ласка .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. По обобщённой теореме синусов: 2R = BC/sinBAC 2R•sinBAC = BC sinBAC = BC/2R sinBAC = 7√3/14 = √3/2 arcsinBAC = 60°. Ответ: 60°. 2. По теореме синусов: AC/sinABC = BC/sinBAC 2√3/sinABC = 2√2/√2/2 2√3/sinABC = 4 sinABC = 2√3/4 = √3/2 = 60° По теореме о сумме углов треугольника: ∠ACB= 180° - 45° - 60° = 75°. Ответ: 75°.