1.напишiть рiвняння реакцii взаемодii пропену з бромоводнем? 2.запишiть рiвняння вiдповiдних реакцiй: C2H2--C2H4--C2H6--C2H5CL 3.як можна отримати ферум 3 гiдроксид : б)взаемодiею залiза з водою в)взаемодiею з хлоридною кисло...

1.напишiть рiвняння реакцii взаемодii пропену з бромоводнем? 2.запишiть рiвняння вiдповiдних реакцiй: C2H2--C2H4--C2H6--C2H5CL 3.як можна отримати ферум 3 гiдроксид : б)взаемодiею залiза з водою в)взаемодiею з хлоридною кислотою г)взаемодiею ферум 3 хлорида з натрiй гiдроксидом 4.загальна формула оксидiв та гiдроксидiв лужних елементiв б)Me2O i MeOH в)MeO i Me(OH)2 г)Me2O3 i Me(OH)3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ №1. Взаимодействие пропена и хлороводорода: C₃H₆ + HCl = C₃H₇Cl. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ №2. C₂H₂ → C₂H₄ → C₂H₆ → C₂H₅Cl. 1. C₂H₂ + H₂ = C₂H₄. 2. C₂H₄ + H₂ = C₂H₆. 3. C₂H₆ + Cl₂ = C₂H₅Cl + HCl. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ №3. Гидроксид железа (III) можно получить по реакции взаимодействия хлорида железа (III) с гидроксидом натрия: FeCl₃ + 3NaOH = Fe(OH)₃↓ + 3NaCl. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ №4. Общая формула оксидов и гидроксидов щелочных элементов: Ме₂O (оксид) и МеOH (гидроксид). Например: Na₂O, KOH. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _