1наука прожытя це 2 долиджуе ризноманитнисть жывых организмив их будову особлывости жыттэдияльности розмноження пошырення походження а також класыфикуэ наука 3 Рослыны це 4 Утворення органичных речовын з неорганичных з выкорыс...

1наука прожытя це 2 долиджуе ризноманитнисть жывых организмив их будову особлывости жыттэдияльности розмноження пошырення походження а також класыфикуэ наука 3 Рослыны це 4 Утворення органичных речовын з неорганичных з выкорыстанням сонячного свитла це 5 Сытоподибни трубочкы входять до сладу тканыныы Помагите пожайлуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Біологія 2.Біологія 3.царство живих організмів 4.фотосинтез 5.Флоеми