1омырлык уш устанымды атаныз 2 Б.Момышулынын создерын толыктыр: 3 Анада неге бутын жан болмайды? 4 Ата-Ананды сыйласын неден сактану кажет? 5 Неге аке мен ана артына урпак калдыруды коздеген Создерын магынасаы тусындыр: Шыдерып...

1омырлык уш устанымды атаныз 2 Б.Момышулынын создерын толыктыр: 3 Анада неге бутын жан болмайды? 4 Ата-Ананды сыйласын неден сактану кажет? 5 Неге аке мен ана артына урпак калдыруды коздеген Создерын магынасаы тусындыр: Шыдерып тастаган жок - Шабытты кайтарып тастауга болмайды -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 1.Не болса соған сене берме,қолыңда бардың қадірін біл,уақытыңды құр бекерге жіберме! (Не верь всему, что ты слышишь, не трать все, что у тебя есть и не спи столько, сколько тебе хочется) 2.Адамдар сенен көмек сұраса,қол ұшын созудан бас тартпа! (Давай людям больше, чем они ожидают и делай это с радостью) 3.Өмірдің әр сәтінен сабақ ал! (Когда ты что-то теряешь, прими это как урок) 2) анада бүтін жан болмайды. Оның жаны әрқашан баласімен бірге. Сен жолға шықсаң жолыңа қарап, сен келгенше мазасы кетіп, қолы іске бармай, дегбірсізденетін анаң. 3) Шідерлеп тастаған жоқ - сены қинап, мәжбүрлеген жоқ деген мағына Шабытты қайтарып тастауға болмайды - біреудің быр затқа талпынысы жайлы мағынада