Натиже сабак жуан буынды созды табындар а акшасы б елімнің в нәтижесінде г күміс 2-------- і мекен үстеуді табындар а жоғары б жазда в кеше г бүгін бақылау тапсырмаларын орындар " буын ундестігі туралы айтып беріндер 2 меке...

Натиже сабак жуан буынды созды табындар а акшасы б елімнің в нәтижесінде г күміс 2-------- і мекен үстеуді табындар а жоғары б жазда в кеше г бүгін бақылау тапсырмаларын орындар " буын ундестігі туралы айтып беріндер 2 мекен устеуі деген не мысыл келтіріңдер 3дукенде тақырыбына диолог курандар 4 тенгенын шығуы туралы әнгымелендер
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ақшасы Жоғары 2-мекент үстеуі заттың белгілі орынын білдіреді, жоғары , төмен