1. Особливий вид матерії, завдяки якому відбувається електрична взаємодія; існує навколо електрично заряджених тіл і викликає взаємодію між ними, називається: А) напруженість електричного поля Б) потенціал електричного поля В) ...

1. Особливий вид матерії, завдяки якому відбувається електрична взаємодія; існує навколо електрично заряджених тіл і викликає взаємодію між ними, називається: А) напруженість електричного поля Б) потенціал електричного поля В) електричне поле Г) різниця потенціалів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
потенціал електричного поля