1.Отбасы мен Отанны арасында андай байланыс бар? 2.Туелдік жалау жалананда сзге андай маына береді? Мысал келтірідер. 3.Дыбыс ндестігіне бірнеше мысал келтірідер. 4.Буын ж

1.Отбасы мен Отанны арасында андай байланыс бар? 2.Туелдік жалау жалананда сзге андай маына береді? Мысал келтірідер. 3.Дыбыс ндестігіне бірнеше мысал келтірідер. 4.Буын ж не оны трлері туралы айтыдар. Ата,же,бала сздерін буына бліп, буынны трлерін ажыратыдар 5.Адама сіз деп сйлеу нені білдіреді? 6.Айналайын деген сзді асиеттілігі неде? Ананы сені еркелетіп жиі айтатын сзі андай? Ответьте пожалуйста на вопросы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)отан отбасынан басталады 2)мысалы:менин -ым,ім мысала бала туелдік трде балам 3)??? 4)а-та -же ба-ла 5)дептиликти 6)адамды еркелетіп айтвлуы