1.Пастух вигнав худобу на пасовисько. Чередник погнав скотину попід горою на долину. Ой по горі ,по горі гонять овець вівчарі.У холодочку,під вербою,приліг чабан спочить. 2.Випишіть слова - назви предметів, близькі за значенням...

1.Пастух вигнав худобу на пасовисько. Чередник погнав скотину попід горою на долину. Ой по горі ,по горі гонять овець вівчарі.У холодочку,під вербою,приліг чабан спочить. 2.Випишіть слова - назви предметів, близькі за значенням.Чи є ці слова спільнокореневими?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пастух, чередник, вівчар, чабан. Худобу, скотину, овець. Ці слова не є спільнокореневими, бо корені у них різні.