1.Похідний прийменник потрібно писати окремо в рядку. А.розташований по/серед села Б.по/між молодих берізок В.бігти на/зустріч вітру Г.гуляти під/час свята 2.Помилково вжито прийменник у словосполученні рядка. А.різьба по дерев...

1.Похідний прийменник потрібно писати окремо в рядку. А.розташований по/серед села Б.по/між молодих берізок В.бігти на/зустріч вітру Г.гуляти під/час свята 2.Помилково вжито прийменник у словосполученні рядка. А.різьба по дереву Б.товариш по школі В.зошит по біології Г.звертатися по допомогу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. гуляти під час свята; 2. замість зошит по біології, потрібно зошит З біології