1)Поясни, що означають подані вислови? Опинитися просто неба, намокнути до останньої нитки, кинутися з усіх ніг, не мати кінця - краю, йти як не своїми ногами, спати без задніх ніг, жити на широку ногу. 2) Добери до поданих вис...

1)Поясни, що означають подані вислови? Опинитися просто неба, намокнути до останньої нитки, кинутися з усіх ніг, не мати кінця - краю, йти як не своїми ногами, спати без задніх ніг, жити на широку ногу. 2) Добери до поданих висловів прислівники - синоніми. Запиши їх через тире.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
опинитися просто неба - Бути без даху над головою - надворі намокнути до останньої нитки - повністю промокнути - наскрізь  кинутися з усіх ніг - швидко тікати - швидко  не мати кінця - краю - безкінця - багато йти як не своїми ногами - невпевнено - невпевнено  спати без задніх ніг - міцно спати - безпробудно  жити на широку ногу - жити багатим - розкішно