1.Пригадай,з якої це казки.                   2.Спиши.Підкресли слова з ненаголошеними(е) та (и) в корені.Усно добери до них споріднені перевірні слова.      3.Поділи слова батькоі весельце для переносу.                        ...

1.Пригадай,з якої це казки.                   2.Спиши.Підкресли слова з ненаголошеними(е) та (и) в корені.Усно добери до них споріднені перевірні слова.      3.Поділи слова батькоі весельце для переносу.                                             ...От зробив йому батько човника і весельце.І став Івасик рибалити...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. "Івасик-Телесик"     2. Човника - и - підкреслюємо - човникарство. Весельце - е - підкреслюємо в першому складі - весельчак. Рибалити - и - підкреслюємо перше - рибалка. 3. Ве-сель-це,  бать-ко.