1)Прислівники містяться в усіх словосполученнях рядка: а)стежка праворуч, найглибше море, зробив краще б)йшов навпростець, добре ставлення, коштувати дорожче в)тепліше пальто, стріляв влучніше, робити по-чесному г)дивитися вовк...

1)Прислівники містяться в усіх словосполученнях рядка: а)стежка праворуч, найглибше море, зробив краще б)йшов навпростець, добре ставлення, коштувати дорожче в)тепліше пальто, стріляв влучніше, робити по-чесному г)дивитися вовком, зібралися вдруге, одягтися тепліше 2)У реченні "Хлопець ... стукнув дверима" пропуск можна заповнити кожним із зазначених прислівників, ОКРІМ а)зопалу б)спересердя в)невгамовно г)ненароком Визначте розряд прислівників за значенням: ПРИСЛІВНИКИ: РОЗРЯД: 1- вгорі, вниз, звідти а)способу дій 2-наперекір, на зло, навмисне б)місця 3-пішки, навприсядки, напамять в)мети г)причини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не уверена, но в 1 вроде г, во 2 - в, в 3 - 1.б, 2.г, 3.а