1.Прочитай речення .Яке воно за метою висловлювання?      Маленьке зернятко потрапило восени під велику грудку землі.2.Побудуй різні питальні речення ,які б стосувалися різних слів поданого .Запиши їх.                  Зразок. ...

1.Прочитай речення .Яке воно за метою висловлювання?       Маленьке зернятко потрапило восени під велику грудку землі. 2.Побудуй різні питальні речення ,які б стосувалися різних слів поданого .Запиши їх.                   Зразок.         Що потрапило восени під велику грудку землі ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це речення розповідне. Що потрапило восени під велику грудку землі? Яке зернятко потрапило восени під велику грудку землі? Коли  маленьке зернятко потрапило під велику грудку землі? Куди потрапило маленьке зернятко восени?