1.прочитай вірш. скільки основ у реченні? Стихли струни, стихли співи, срібні співи серенад, срібно стеляться сніжинки, спить самотній сад 2.знайди головні члени речення.Якою частиною мовивиражен...

1.прочитай вірш. скільки основ у реченні? Стихли струни, стихли співи, срібні співи серенад, срібно стеляться сніжинки, спить самотній сад 2.знайди головні члени речення.Якою частиною мовивиражені присутки?3.яке діеслово у вірші вжито у переносному значені?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 4 основи 2) стихли страни стихли співи стеляться сніжинки спить сад дієсловом 3) спить сад
Гость
1) Основ у реченні -4 2) струни стихли, співи стихли, сніжинки стеляться, сад спить 3) спить