1.прочитай вірш,ставляючи словав дужках у пртрібному відмінку.                                               ПІВНИК Любить наш півник Усім на світку Гречно бажати доброго ранку (Курочка) й (гусочка), (Свинка) і (качка), Котику ...

1.прочитай вірш,ставляючи словав дужках у пртрібному відмінку.                                               ПІВНИК Любить наш півник Усім на світку Гречно бажати доброго ранку (Курочка) й (гусочка), (Свинка) і (качка), Котику Мурчик Та ще й (собачка) 2.Спиши,розкривши дужки.Познач закінчення іменників,які були в дужках.Підкресли буквы,що позначають змінені звуки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
курочці, гусочці, свинці, качці, собачці