1Прочитай запис. Повіває легенький вітерець 2 Використовуючи подану схему, доведи, що слово легенький - прикметник Слово легенький прикметник По перше, ..... По друге..... По третє...... Тому... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по-перше.-воно відповідає на запитання який по-друге-воно вказує на ознаку предмета по третє- воно збагачує подане речення і тільки прикметники мають таку властивість Тому слово легенький є прикметником