1Роботу скелетних м"язів контролює:2 У фізично тренованих людей втома м"язів розвивається повільніше тому,що:3 Плазма у загальному складі крові становить:4 Верхній шар крові , що відстоялася, складається з:5 Міжклітинна речовин...

1Роботу скелетних м"язів контролює: 2 У фізично тренованих людей втома м"язів розвивається повільніше тому,що: 3 Плазма у загальному складі крові становить: 4 Верхній шар крові , що відстоялася, складається з: 5 Міжклітинна речовина найрозвиненіша у тканині:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Нервова система 2.Вони витриваліші, у них збільшена м'язова маса 3.55-60% 4.плазми крові 5. сполучній