1)Сезнең якын дустыгыз кем? Нигә сез аны якын дус дип уйлыйсыз? 2)Сезгә дустыгызның нинди сыйфатлары ошый? 3)Сез дустыгыз белән кайда аралашасыз? 4)Дуслыгыгыз укуда, тормышта сезгә ничек булыша? 5)Сез дустыгызга гел дөресен сөй...

1)Сезнең якын дустыгыз кем? Нигә сез аны якын дус дип уйлыйсыз? 2)Сезгә дустыгызның нинди сыйфатлары ошый? 3)Сез дустыгыз белән кайда аралашасыз? 4)Дуслыгыгыз укуда, тормышта сезгә ничек булыша? 5)Сез дустыгызга гел дөресен сөйлисезме? 6)Сезнең дустыгыз гафу итә беләме,сезгә киңешләр бирәме? 7)Дуслыкны саклау өчен нинди сыйфатлар кирәк дип уйлыйсыз? переведите пожалуйста!!!! если сможете составьте по вопросам рассказ*)*)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Кто твой близкий друг? Почему вы его считаете близким? 2) 3) Вы с другом где встречаетесь?  4) ваша дружба ,как на уроке или в жизни помогает вам  5) вы своему другу всегда говорите правду? 6)Твой друг всегда просит прощение,вам он дает советы? 7) Чтобы сохранить дружбу какие советы нужны?