1.Скільки атомів і молекул містить кисень кількістю речовини 3,5 моль? Помогите!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: n(O₂)=3,5моль Na =6·10²³молекул ---------------------------- N(O₂)молекул-? N(O₂)атомов-? 1. Определяем число молекул кислорода в 3,5моль по формуле: n=N÷Na , отсюда N=n×Na   N(O₂)молекул =n(O₂)× Na = 3,5×6·10²³молекул=21·10²³молекул 2. В молекуле кислорода 2 атома, значит: N(O₂)атомов=2×21·10²³=42·10²³атомов