1.Складіть програму, яка запитує користувача, котра година, і виводить на екран відповідне побажання — «Доброго ранку!», «Доброго дня!», «Доброго вечора!» або «Доброї ночі!».

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var hour:integer;begin  write('який зараз година? '); readln(hour);  case hour of    6..11: writeln('доброго ранку');    12..15:writeln('Доброго дня');    16..21: writeln('добрий вечір');    22..24, 0..5: writeln('доброї ночі');  else    writeln('в добі тільки 24 години');  end;end.