1.Скласти формули речовин відповідно назвам: -Цинк сульфід; -Магній гідроксид; -Плюмбум (ІІ) фосфат; -Купрум (І) гідроксид. -Натрій карбонат; -Калій сільфіт; -Барій нітрат; Ферум (ІІ) оксид; -Кальцій гідроксид; -Магній фосфат; ...

1.Скласти формули речовин відповідно назвам: -Цинк сульфід; -Магній гідроксид; -Плюмбум (ІІ) фосфат; -Купрум (І) гідроксид. -Натрій карбонат; -Калій сільфіт; -Барій нітрат; Ферум (ІІ) оксид; -Кальцій гідроксид; -Магній фосфат; -Алюміній сульфат; -Хлор (І) оксид; -Нікель (ІІ) нітрат; -Манган (ІІ) гідроксид; -Літій оксид.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.ZnS 2.Mg(OH)2 3.Pb3(PO4)2 4.CuOH 5.Na2CO3 6.K2SO3 7.Ba(NO3)2 8.FeO 9.Ca(OH)2 10.Mg3(PO4)2 11.Al2(SO4)3 12.ClO 13.Ni(NO3)2 14.Mn(OH)2 15.LiOH