1)сонце уже високо ходилонад землею.(2)скресли ріки,і крижинки безладно громадились і шурхотіли у течії повноводдя.(3)чорні хвилі пружно вигойдували на брунистих гребенях посеред тріскотливих крижин широкі,Київські людії.(4)кня...

1)сонце уже високо ходилонад землею.(2)скресли ріки,і крижинки безладно громадились і шурхотіли у течії повноводдя.(3)чорні хвилі пружно вигойдували на брунистих гребенях посеред тріскотливих крижин широкі,Київські людії.(4)князь оскольд поспішав до дому.(5)поспішав із полоччини і смоленщини,де де віднині став твердо й непохитно. 1)орфогравічну помилку допущено у власній назві в речені а)другому б)третьому в)четвертому г)п'ятому
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
помилка допущена у 2 реченнi. тому до скресли рiки- скрестилися рiки. громадились- такого словосполучення нема.