1)ступінь окислення карбону в натрій карбонаті 2)щоб розпізнати карбонат(4)оксид необхідно скористатися розчином: А)хлоридної кислоти,Б)кальцій гідроксида,В)кальцій хлориду 3)які з речовин розкладаються при температурі А)NaHCo3...

1)ступінь окислення карбону в натрій карбонаті 2)щоб розпізнати карбонат(4)оксид необхідно скористатися розчином: А)хлоридної кислоти,Б)кальцій гідроксида,В)кальцій хлориду 3)які з речовин розкладаються при температурі А)NaHCo3 Б)Na2Co3 В)K2Co3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)  Na₂⁺C⁺⁴O₃⁻² 2) Б 2CO2 + Ca(OH)2 = Ca(HCO3)2 3) A 2NaHCO3 = Na2CO3 + CO2 + H2OУсловия: 250-300° C В залежності від температури всі карбонати розлагаються.