1.Святу Софію в Києві збудував князь... А. Кий Б. Святослав В. Володимир Г. Ярослав 2.Коли печеніги взяли в облогу Київ, князь Ярослав перебував у... А. Царгороді Б. Новгороді В. Переяславі Г. Корсуні 3.Установіть відповідність.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.   Святу Софію в Києві збудував князь (Г) Ярослав.  2.   Коли печеніги взяли в облогу Київ, князь Ярослав перебував у (Б) Новгороді.  3. Відповідність князя до події:    1. Кий -  (Д) став одним із засновників Києва    2. Святослав – (Б) уклав з греками мир    3. Володимир – (В) охрестив Київську Русь    4. Ярослав – (Г) дбав про книжне мистецтво