1.У Південнії Америці родина верблюдових представника двома дикими видами.Один з них - гуанако , а інший , володар цінного хутра , зображений на гербі Перу. Як називається цей вид верблюдів?А.Лама.Б.Альпака.В.Вікунья.Г.Дромадер...
1.У Південнії Америці родина верблюдових представника двома дикими видами.Один з них - гуанако , а інший , володар цінного хутра , зображений на гербі Перу. Як називається цей вид верблюдів?
А.Лама.
Б.Альпака.
В.Вікунья.
Г.Дромадер.
Д.Бактріан
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
альпппппппппппппппака