1)У якому розділі науки про мову вивчаються іменники. 2)Чому іменники належать до самостійних змінних частин мови 3)Які сл...
1)У якому розділі науки про мову вивчаються іменники. 2)Чому іменники належать до самостійних змінних частин мови 3)Які слова називають іменниками 4)Що означають іменники 5)Як розрізняються назви істот і неістот 6)Чому іменники поділяються на загальні та власні 7)У чому різницяміж іменниками-конкретними та абстрактними назвами 8)Які граматичні(постійні та непостійні )ознакивластиві іменникам 9)Яку роль іменники виконують у реченні 10)Чи можна побудуватитекстбез іменників?чому
Ответ(ы) на вопрос:
1) Морфологія. 2) ?. 3) Які вказують на предмет. 4) Назву предмета. 5) Назви істот це ті назви які вказують за живий предмет наприклад на тварину а неістот на не одушевльонний предмет наприклад парта. 6) Тому що в українській мові існують назви якими можна назвати тільки один предмет чи місто наприклад Полтава це і є валсна назва. 9) роль підмета.