1)Удень спить, а як ніч прийде – на огонь летить. 2)Восени намистом рясним вона віти прикрашала. 3)Як весна – красна настала, ягідок уже не стало. 4)Без окраси залишилась ти, красуне, не даремно. 5)Взимку пташок годувала намист...

1)Удень спить, а як ніч прийде – на огонь летить. 2)Восени намистом рясним вона віти прикрашала. 3)Як весна – красна настала, ягідок уже не стало. 4)Без окраси залишилась ти, красуне, не даремно. 5)Взимку пташок годувала намистинками, напевно. Ответы плиизз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Нічний метелик. 2,3,4,5 Калина.