1.Укажіть фольклорний жанр, що найбільше позначився на своєрідності «Мисливських усмішок» Остапа Вишні: А) анекдот; Б) казка; В) балада; Г) історична пісня. 2.Яке явище розвінчується в новелі М.Хвильового «Я(Романтика)»? А) дез...

1.Укажіть фольклорний жанр, що найбільше позначився на своєрідності «Мисливських усмішок» Остапа Вишні: А) анекдот; Б) казка; В) балада; Г) історична пісня. 2.Яке явище розвінчується в новелі М.Хвильового «Я(Романтика)»? А) дезертирство; Б) більшовицький фанатизм; В) культ особи; Г) колективізація
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю что ето то что тебе надо 1а 2б