1Укажіть, на підставі чого виникають трудові відносини: А) трудового договору; Б) домовленості про вартість виконаних робіт; В) взаємної зацікавленості сторін; Г) матеріальної вигоди. 2)Визначте зайве в переліку обов’язкових ум...

1Укажіть, на підставі чого виникають трудові відносини: А) трудового договору; Б) домовленості про вартість виконаних робіт; В) взаємної зацікавленості сторін; Г) матеріальної вигоди. 2)Визначте зайве в переліку обов’язкових умов трудового договору: А) місце роботи; Б) час початку роботи; В) випробування; Г) трудова функція (посада).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы к тестам: 1) А 2)В
Гость
1) Трудовые отношения возникают на основании трудового договора "А". 2) Лишнее в перечне - испытания "В".