1)Укажіть систематичну одиницю , яку застосовують лише в систематиці тварин а)вид б)рід в)родина г)ряд 2)Укажіть молюсків які здатні утворювати перлини а)жабурниця б)перлова скойка в)ставковик г)виноградний слимак
1)Укажіть систематичну одиницю , яку застосовують лише в систематиці тварин а)вид б)рід в)родина г)ряд
2)Укажіть молюсків які здатні утворювати перлини а)жабурниця б)перлова скойка в)ставковик г)виноградний слимак
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Укажіть систематичну одиницю , яку застосовують лише в систематиці тварин г)ряд2)Укажіть молюсків які здатні утворювати перлини б)перлова скойка