1.Укажіть володіння Великої британії, у якому в другій половині 19ст виник рух за гормуль? 2.Укажіть італійську державу , навколо якої відбулося об' єднання Італії "Згори"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Движение за гомруль - это движение за независимость Ирландии  2) В 1861 году в Турине объявили Сардинию вместе со всеми присоединенными к ней землями Итальянским королевством