1.Установіть хронологічну послідовність етапів формування людини сучасного типу. а) австралопітек, б) неандерталець, в) дріопітек , г) пітекантроп. 2. Хто становив переважно більшість населення стародавнього Египту? ...

1.Установіть хронологічну послідовність етапів формування людини сучасного типу. а) австралопітек, б) неандерталець, в) дріопітек , г) пітекантроп. 2. Хто становив переважно більшість населення стародавнього Египту? а) чиновники, б) раби, в)ремісники, г) селяни. Будь- ласка допоможіть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А, В, Г, Б. 2. в Вот и всё