1.Утворіть із двох поданих речень одне з дієприкметниковим зворотом. Арку прикрашав вінок. Вінок був сплетиний із зеленого листя. 2.РАЗОМ треба писати НЕ з дієприкметником у реченні А.Побачили (не)зарослі чагарниками береги. Б....

1.Утворіть із двох поданих речень одне з дієприкметниковим зворотом. Арку прикрашав вінок. Вінок був сплетиний із зеленого листя. 2.РАЗОМ треба писати НЕ з дієприкметником у реченні А.Побачили (не)зарослі чагарниками береги. Б. ПРитягли (не)прив'язаний звечора човен. В.На столі лежала (не)надіслана маленька листівка. Г.За несли до хліва (не)висушеневчасно сіно. 3.РАЗОМ треба писати НЕ з дієприкметником у реченні А.Ми підійшли до (не)затопленої восени місцини. Б.Через степ пролягла ніким (не)міряна дорога. В.Звуки долітали через (не)зачинене кухонне вікно. Г.На землю посипалися (не)зрізані вчора яблука
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Арку прикрашав вінок, сплетений із зеленого листя. 2.В 3. В