1.Виберіть одне з понять уроку і поміркуйте,як його можна пояснити і які 2-3 прикладинавести для цього.Запишіть свої думки завершуючи фрази:''Я думаю,що ... '' ,"Це означає ... '' ,''Наприклад, ... '' ,2.Напишіть листа Президен...

1.Виберіть одне з понять уроку і поміркуйте,як його можна пояснити і які 2-3 прикладинавести для цього.Запишіть свої думки завершуючи фрази: ''Я думаю,що ... '' , "Це означає ... '' , ''Наприклад, ... '' , 2.Напишіть листа Президентові України з пропозиціями, як можна поліпшити життя дітей в нашій країні.Незабутьте обміркувати його зміст з однокласниками.Вирішіть, які з них варто було надіслати. 3.Прогляньте одну-дві місцеві газетию.Знайдіть в них повідомлення про приклади активності громадян, прояви громадянської пропозиції. У чому вона пролягала? Чи досягли мети громадяни? Коротко запишіть отриману інформацію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Презеку напиши)Что должен внести санкции на оплату учёбы в институтах) Также напиши про то что хочешь жить золоте)