1.Видідений прислівник є обставиною в реченні: А) Осінь уже на порозі БЕЗПОВОРОТНО стоїть. Б) Котлети ПО-КИЇВСЬКИ легко скручувати за допомогою плівки. В)Карлос вибрав шлях НАПРАВО, Гвідо вибрав шлях наліво. Г)Навкруги ТЕПЛО, м...

1.Видідений прислівник є обставиною в реченні: А) Осінь уже на порозі БЕЗПОВОРОТНО стоїть. Б) Котлети ПО-КИЇВСЬКИ легко скручувати за допомогою плівки. В)Карлос вибрав шлях НАПРАВО, Гвідо вибрав шлях наліво. Г)Навкруги ТЕПЛО, мяко, якось шовково. 2.У прислівниках по-сусідському, довіку, холодно виділена частина є: а)префіксом б)частиною кореня в)суфіксом г)закінченням
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Осінь уже на порозі БЕЗПОВОРОТНО стоїть.