1)Виділені слова є: Акордами проміннострунними День хвилював і тихо гас. Над килимами вогнелунними Венера кинула алмаз. А Загальновживані; Б архаїзми; В неологізми; Г терміни. 2)У поданому уривку визначте художні тропи. А вона,...

1)Виділені слова є: Акордами проміннострунними День хвилював і тихо гас. Над килимами вогнелунними Венера кинула алмаз. А Загальновживані; Б архаїзми; В неологізми; Г терміни. 2)У поданому уривку визначте художні тропи. А вона, як мрія сну Чарівна, Сяє вродою святою, Неземною чистотою, Сміючись на пелюстках, На квітках Променистою росою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1в неологізми, я вважаю що це слова які придумав сам автор.