1.визнач стовбчик ,у якому назви частин мови записано за абеткою. А· займенник Б· прислівник В· займенник числівник займенник прислівник прислівник числівник числівник 2·побудуй звукові м...

1.визнач стовбчик ,у якому назви частин мови записано за абеткою. А· займенник Б· прислівник В· займенник числівник займенник прислівник прислівник числівник числівник 2·побудуй звукові моделі слів· Україна,площа,єдина,сім°я· 3·Розбери за будовою слова:проліски,низька,навесні· 4·Склади з поданих слів розповідне речення·Запиши його·Підкресли головні члени речення· 5·За поданим початком склади 5-7 речень· Незабаром розпочнуться мої літні канікули·
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В 2. Україна (украйіна) ( . - - . = . - . ) площа (плошча) ( - - . - - . ) єдина (йедина) ( = . - . - . ) сім`я (с`імйа) ( = . - = . ) 3.проліски  про - префікс ліс - корінь к - суфікс и - закінчення проліск - основа низька низь - корінь к - суфікс а - закінчення низьк - основа навесні на - префікс весн - корінь і - суфікс 4. Низька квіточка з`явилася першою навесні, і ще одна, і ще - це проліски. Квіточка - підмет, з`явилася - присудок 5. Це вони відчули перші промінці сонця. Незабаром буде вже зовсім тепло. Прилетять і почнуть гомоніти перелітні пташки. Дерева, кущі, трави вибухнуть зеленими барвами. Закінчиться шкільне навчання. Розпочнуться мої літні канікули.