1. Визначте віршовий розмір віршів Ірини Жиленко (письмово): ямб чи хорей. «Гном у буфеті» ЯМБ - двоскладова стопа з наголосом на другому складі. ХОРЕЙ - двоскладова стопа з наголосом на першому складі.плиз! плиз!

1. Визначте віршовий розмір віршів Ірини Жиленко (письмово): ямб чи хорей. «Гном у буфеті» ЯМБ - двоскладова стопа з наголосом на другому складі. ХОРЕЙ - двоскладова стопа з наголосом на першому складі. плиз! плиз!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2- ст. амфібрахій з усіченням U /_ U | U /_ U | /_ UU /_ U | U /_ U | U /_U /_ U | U /_ U | U /_ UU /_ U | U /_ U | U /_