1.Як звали оповідача у повісті Володимира Дрозда "Ирій" ? 2. Хто є головним героєм оповідання «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда? 3.До якого літературного жанру належить твір Володимира Дроз-да «Ирій»? 4.Розкрийте алегоричн...

1.Як звали оповідача у повісті Володимира Дрозда "Ирій" ? 2. Хто є головним героєм оповідання «Білий кінь Шептало» Володимира Дрозда? 3.До якого літературного жанру належить твір Володимира Дроз-да «Ирій»? 4.Розкрийте алегоричність образу коня Шептала в оповіданні Володимира Дрозда «Білий кінь Шептало». 5. Яку проблему порушує Володимир Дрозд в оповіданні «Білий кінь Шептало»? 6. Поясніть назву повісті Володимира Дрозда «Ирій».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Если я не ошибаюсь то  его звали Михайло Решето 2.Білий кінь Шептало. 3.Жанр: весела,іронічно химерна повість. 4.Оповідання,примусивши замислитися над  важливою проблемою українського суспільства, пропонує кожному з нас віднайти власну позицію та шлях вирішення цієї трагедії заперечення Людини в людині. 5.Проблематика: *людина в суспільстві *Свобода і неволя *особистість и натовп *дійсність і мнрія 6.Ирій-це перша зупинка  "відльоту" героя. Отмечай как лучшее решение если реально помогла..)))))) Зарание  спасибо*)