1.Які питання Франко порушує у поемі Мойсей?2.За допомогою яких художніх засобів змальовано образ поневоленого народу?У який спосіб висловлюється глибокий біль з приводу бездержавності народу?3.В чому виявляється палка любов Фр...

1.Які питання Франко порушує у поемі Мойсей? 2.За допомогою яких художніх засобів змальовано образ поневоленого народу?У який спосіб висловлюється глибокий біль з приводу бездержавності народу? 3.В чому виявляється палка любов Франка до України?З'ясуйте оптимістичний пафос прологу. 4.Яким чином розв'язується питання слова як зброї? Розкрийте функцію художніх тропів у розгортанні думки автора. Допоможіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхзхххзхзхз